381LQ393M016K042
MFR.Part #
381LQ393M016K042
JLCPCB Part #
C2621437
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 22mΩ@120Hz 30mm 39000uF 42mm 5.1A@120Hz ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS