380LX391M315A022
MFR.Part #
380LX391M315A022
JLCPCB Part #
C2621429
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
30mm 315V 35mm 390uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS