SLPX391M350C7P3
MFR.Part #
SLPX391M350C7P3
JLCPCB Part #
C2621399
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.14A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 350V 390uF 42mm 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS