380LX681M160H042
MFR.Part #
380LX681M160H042
JLCPCB Part #
C2621395
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.36A@120Hz 22mm 296mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS