381LX331M400K042
MFR.Part #
381LX331M400K042
JLCPCB Part #
C2621361
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS