381LQ332M080J042
MFR.Part #
381LQ332M080J042
JLCPCB Part #
C2621357
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 3300uF 42mm 64Ω@120Hz 80V ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS