SLPX122M220H5P3
MFR.Part #
SLPX122M220H5P3
JLCPCB Part #
C2621356
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 220V 3.68A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS