AXLH222P040EH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AXLH222P040EH
JLCPCB Part #
C2621352
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-10%~+30% -40℃~+150℃ 2000hrs@150℃ 20mm 2200uF 3.115A@100Hz 35mm 40V 41mΩ@100Hz 插件,D20xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS