381LX221M315J042
MFR.Part #
381LX221M315J042
JLCPCB Part #
C2621336
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
220uF 25mm 315V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS