LP151M250C1P3
MFR.Part #
LP151M250C1P3
JLCPCB Part #
C2621297
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 150uF 250V 25mm 25mm 540mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS