381LX181M450J032
MFR.Part #
381LX181M450J032
JLCPCB Part #
C2621290
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11Ω@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 900mA@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS