380LX102M200K022
MFR.Part #
380LX102M200K022
JLCPCB Part #
C2621288
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 200V 3.3A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS