380LQ271M420J452
MFR.Part #
380LQ271M420J452
JLCPCB Part #
C2621272
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 270uF 420V 47mm 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS