381LX562M050K032
MFR.Part #
381LX562M050K032
JLCPCB Part #
C2621248
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
30mm 35mm 50V 5600uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS