381LX821M200H452
MFR.Part #
381LX821M200H452
JLCPCB Part #
C2621218
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 45mm 820uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS