381LX221M315K022
MFR.Part #
381LX221M315K022
JLCPCB Part #
C2621200
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
220uF 30mm 30mm 315V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS