380LX471M350A032
MFR.Part #
380LX471M350A032
JLCPCB Part #
C2621188
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.4A@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 35mm 35mm 390mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS