380LQ222M100K012
MFR.Part #
380LQ222M100K012
JLCPCB Part #
C2621157
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 151mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 27mm 3.14A@120Hz 30mm ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS