380LQ272M080J042
MFR.Part #
380LQ272M080J042
JLCPCB Part #
C2621143
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 123mΩ@120Hz 2.78A@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 2700uF 42mm 80V ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS