381LQ183M025J042
MFR.Part #
381LQ183M025J042
JLCPCB Part #
C2621142
Package
Plugin,D25xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 25V 25mm 3.9A@120Hz 32mΩ@120Hz 42mm ±20% 插件,D25xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS