SLPX181M450C5P3
MFR.Part #
SLPX181M450C5P3
JLCPCB Part #
C2621128
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.47Ω@120Hz 1.4A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@85℃ 37mm 450V ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS