380LQ102M180H052
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LQ102M180H052
JLCPCB Part #
C2621126
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 180V 2.99A@120Hz 2000hrs@85℃ 200mΩ@120Hz 22mm 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS