381LX122M100H022
MFR.Part #
381LX122M100H022
JLCPCB Part #
C2621112
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@120Hz 100V 10mm 1200uF 195mΩ@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 32mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS