381LQ333M016K032
MFR.Part #
381LQ333M016K032
JLCPCB Part #
C2621105
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 23mΩ@120Hz 30mm 33000uF 37mm 4.7A@120Hz ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS