381LX273M016J052
MFR.Part #
381LX273M016J052
JLCPCB Part #
C2621104
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 25mm 27000uF 3000hrs@105℃ 4.2A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS