380LX181M350H042
MFR.Part #
380LX181M350H042
JLCPCB Part #
C2621099
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
180uF 22mm 350V 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS