380LX561M250J032
MFR.Part #
380LX561M250J032
JLCPCB Part #
C2621087
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.25A@120Hz 250V 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 360mΩ@120Hz 560uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS