380LX332M080K022
MFR.Part #
380LX332M080K022
JLCPCB Part #
C2621070
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3.2A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 3300uF 80V 85mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS