380LX223M025J452
MFR.Part #
380LX223M025J452
JLCPCB Part #
C2621051
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 25V 25mm 3000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 45mm 6.1A@120Hz ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS