381LR471M250K022
MFR.Part #
381LR471M250K022
JLCPCB Part #
C2621017
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 317mΩ@120Hz 32mm 470uF ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS