380LX123M035J042
MFR.Part #
380LX123M035J042
JLCPCB Part #
C2621006
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 25mm 3000hrs@85℃ 35V 40mm 48mΩ@120Hz 5.05A@120Hz ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS