380LQ103M035J022
MFR.Part #
380LQ103M035J022
JLCPCB Part #
C2620994
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 32mm 35V 4.42A@120Hz 58mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS