381LQ392M063J022
MFR.Part #
381LQ392M063J022
JLCPCB Part #
C2620981
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 3.11A@120Hz 32mm 3900uF 63V 85mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS