380LX221M420K022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
380LX221M420K022
JLCPCB Part #
C2620959
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.5A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 420V 900mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS