LP562M035E3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP562M035E3P3
JLCPCB Part #
C2620956
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 2.05A@120Hz 30mm 30mm 35V 5600uF 74mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS