SLPX471M220E1P3
MFR.Part #
SLPX471M220E1P3
JLCPCB Part #
C2620889
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.16A@120Hz 220V 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS