381LX151M350H022
MFR.Part #
381LX151M350H022
JLCPCB Part #
C2620877
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 350V 770mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS