SLP821M180A9P3
MFR.Part #
SLP821M180A9P3
JLCPCB Part #
C2620874
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180V 22mm 243mΩ 3000hrs@105℃ 50mm 820uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS