380LQ271M350H042
MFR.Part #
380LQ271M350H042
JLCPCB Part #
C2620873
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 270uF 350V 42mm 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS