SLPX151M420A5P3
MFR.Part #
SLPX151M420A5P3
JLCPCB Part #
C2620866
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.21A@120Hz 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 37mm 420V ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS