LP562M025E1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LP562M025E1P3
JLCPCB Part #
C2620864
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.857A@120Hz 1000hrs@105℃ 10mm 25V 25mm 30mm 5600uF 90mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS