380LX151M200H012
MFR.Part #
380LX151M200H012
JLCPCB Part #
C2620851
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 200V 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 650mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS