SLPX561M220A7P3
MFR.Part #
SLPX561M220A7P3
JLCPCB Part #
C2620828
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.22A@120Hz 220V 22mm 3000hrs@85℃ 355mΩ@120Hz 40mm 560uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS