380LX121M450H022
MFR.Part #
380LX121M450H022
JLCPCB Part #
C2620824
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.659Ω@120Hz 10mm 120uF 1A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS