SLP222M080A7P3
MFR.Part #
SLP222M080A7P3
JLCPCB Part #
C2620815
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 151mΩ@120Hz 2.03A@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 80V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS