SLPX333M016H3P3
MFR.Part #
SLPX333M016H3P3
JLCPCB Part #
C2620806
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 20mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 33000uF 35mm 5.46A@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS