NCEP60T20
MFR.Part #
NCEP60T20
JLCPCB Part #
C284868
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130nC@10V 2.2mΩ@10V 200A 255W 3.5V 60V 61pF 9.2nF N-Channel TO-220-3L MOSFETs ROHS