R3132D34EA-TR-FE
MFR.Part #
R3132D34EA-TR-FE
JLCPCB Part #
C2599497
Package
SON-6(1.2x1.6)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 240ms 3.4V 800mV~6V Active Low No Open Drain Voltage Monitor Yes SON-6(1.2x1.6) Supervisor and Reset ICs ROHS