0402WGJ0475TCE
MFR.Part #
0402WGJ0475TCE
JLCPCB Part #
C26091
Description
-55℃~+155℃ 4.7MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS