25121WJ0272T4E
MFR.Part #
25121WJ0272T4E
JLCPCB Part #
C26072
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS